Galvanizli Çelik Halat Sling

Galvanizli Çelik Halat Sling
Ürün ayrıntıları

özellik

Bu galvanizli tel halat saplaması, korozyon ve aşınma direnci için galvanizli çelik telden yapılmıştır. Büyük bir yük kapasitesine sahiptir ve tüm çalışma koşullarıyla tam uyumludur. Bu galvanizli tel halat sapan büyük çalışma esnekliğine sahiptir, çeşitli sert ortamlar için uygundur ve uygun maliyetlidir, ancak yüksek çevrim ömrüne sahiptir, güvenli ve güvenilirdir ve satın almaya değerdir. Sapanları genellikle el dikişi için kullanılandan daha yakın bir uzunluk toleransı yapabiliriz. Yük aşağı çekildiğinde kırışıklıklar eklenmediğinden, gözün gerilmesi ve bitmesi azalır. Tel halat askıları, her bir verim için terminallerin% 90'ını sağlarken, geleneksel el ile bağlanan kablo askıları sadece terminallerin% 75'ini sağlar.

Parametre

Halat çapı (mm)

W (mm)

L (mm)

2

7

14

8

18

34

10

24

43

14

33

50

16

38

64

24

49

77

32

62

94

Not custom Özelleştirme için çeşitli özellikler mevcuttur.

Uygulama

Bu tel halat sapan genel malzeme taşıma, vinç sapanlar ve yük kaldırma için uygundur. Dikey kancalar, jikle kancaları ve sepet kancaları gibi uygulamalar için de uygundur.

fark

1. paslanmaz çelik:

Galvanizli karbon çelik kaliteleriyle karşılaştırılabilir iyi bir korozyon direnci ve mukavemet sağlar.

2.galvanize çelik:

Çinko kaplı karbon çeliği bazı korozyon direnci sunar. Uzun çalışma süreleri boyunca sünek kalır. Genellikle paslanmaz çeliklerden daha yüksek kopma mukavemetleri.

Resim

Hot Tags: galvanizli çelik tel halat sapan, Çin, üreticileri, fabrika, toptan, ucuz
Sorgulama