PP PVC PE Naylon Kaplı Çelik Kablo

PP PVC PE Naylon Kaplı Çelik Kablo
Ürün ayrıntıları

ürün tanıtımı

Çelik kablo PP, PVC, PE, vb'den yapılmıştır ve dış katman çelik tel halat ile kaplanmıştır. PP PVC PE Naylon kaplı çelik kablo, müşteri isteğine göre farklı plastik renklerle kaplanabilir. Kaplanmış çelik tel halatın yüzeyi daha güzel görünür ve tel halat yapısı daha stabildir, belirli bir yastıklama ve sıkma önleme etkisi sağlar ve tel halatın kullanım ömrünü uzatabilir.

Çelik kablonun özellikleri

1. PVC PVC PE Naylon kaplı çelik kablo, iyi aşınma direnci ve ağır yerçekimi vardır ve çeşitli dış organik korozyona karşı koyabilir.

2. Dış katman plastik kaplama ile korunduğundan, normal çelik tel halattan daha uzun ömürlü ve daha uzun ömürlüdür.

3. Terazi iyidir ve kurulup kullanıldığında ses çıkmaz. Malzemenin kendisi yağlayıcı ve sızdırmazlık etkisi içerir.

4. Kullanıcının kişiselleştirilmiş ev dekorasyon ihtiyaçlarını karşılamak için çok fazla renk var ve hissediyorum da çok iyi, renk de çok güzel, şeffaf bir renkte yapılabilir.Ürün uygulaması

PP PVC PE Naylon kaplı çelik kablo, esas olarak maden kaldırma kafeslerinde, makinelerin yükseltilmesi için et işleme tesislerinde, deniz tekne çapalarında, çekme ve balık avlama işlemlerinde, balıkçı teknelerinde trol vb.

Avantajları

PP PVC PE Naylon kaplı çelik kablo üstün korozyon direncine sahiptir ve atmosferdeki, maden suyu ve deniz suyundaki korozyon direnci, genel galvanizli çelik tel halatın 3.5 ila 5 katıdır. Tel halat telden, tel ve telden kaplama ile ayrıldığından, iyi aşınma direnci ve yorulma direnci vardır ve kaldırma ve taşıma gibi dinamik yükler altında kullanılabilir.

Sorgulama