Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Halat

Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Halat
Ürün ayrıntıları

Temel bilgi

Ürün adı Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Halat
Malzemeler karbon çelik; sıcak daldırma galvanizli veya elektro galvanizli;
İnşaat 7x7, 7x19, 7x37, vb.
Çap 0.8-36MM
Gerilme direnci 1570, 1670, 1770, 1870, 1960, 2160Mpa
çekirdek FC ve IWRC
Yüzey parlak
Kaplama Hem galvanizli hem de galvanizli kullanılabilir

ürün tanıtımı

Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Halat, çelik iş parçalarını yağdan arındırıp lekeleyerek lekelenmemiş, ıslanan bir yüzey sergileyen ve daha sonra hemen çinko tarafından eritilmiş bir kaplama tankına daldırılmış çelik tel halattır. Böylece iş parçasının yüzeyinde bir çinko kaplama tabakası oluşur. Sıcak daldırma galvanizli çelik tel halat, çok yüksek bir maliyet performansına sahiptir. Çelik teli, bir kaplama oluşturmak için fiziksel termal difüzyon ile oluşturulur. İlk olarak, bir demir-çinko bileşiği oluşturulur ve galvanizli çelik telin yüzeyindeki demir-çinko bileşiğinin yüzeyinde saf bir çinko tabakası oluşur ve korozyon direnci yüksektir.

Çelik Halatın Avantajları

* Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Halat, sadece iyi korozyon direncine sahip değil, aynı zamanda estetik açıdan da zevkli olan gelişmiş bir galvanizleme son işlemini kullanır. Ürün düzgün yüzey, yüksek boyutsal doğruluk, çinko tabakasının iyi bir homojenliği ve güçlü yapışma özelliklerine sahiptir.

* Sıcak daldırma galvanizli çelik tel ön gerilime sahip olduğundan, düşük gevşeme değeri ve küçük stres kaybı için mükemmel özelliklere sahiptir. Yüklemeden sonra iyi bir stabiliteye sahiptir, kolayca deforme olmaz, kırılmaz ve güçlü bir elastikiyete sahiptir.

* Uluslararası ileri üretim ekipmanları, yüksek teknoloji, birinci sınıf teknoloji kullanımı nedeniyle, ürünlerin yüksek kalitede olmasını sağlamak. Üstelik, inşaat sırasında nakliye, malzeme tasarrufu ve maliyet azaltma kolaylığı nedeniyle, kullanıcı önemli kırma avantajları elde edecektir.

Ürün uygulamaları

Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Halat aşağıdakiler için kullanılabilir:

1) Kaldırma ve Arma - Çelik halat çelik halat halatlarına veya kablo tertibatlarına yapılabilir ve kaldırma, çekme ve asma uygulamaları için vinçler veya vinçlerle birlikte kullanılabilir.

2) Araç ve Yük Güvencesi - Askeri araçların ve hava taşıtlarının emniyet altına alınması ve / veya yüklerin emniyet altına alınması ve bağlanması

3) Tekneler ve Denizcilik - Teknelerin yanaşma hallerinde emniyet altına alınması veya suya girip çıkacak vinçlerin alınması

4) Tepe Kapıları - Garaj veya tavan kapıları açmak ve kapatmak için güçlü bir makara sistemi ile birlikte kullanılır

5) Çevre Eskrim - Şantiyelerde veya çevre veya güvenlik amaçlı eskrim olarak diğer yerlerde kullanılır

2.png

Hot Tags: sıcak daldırma galvanizli çelik tel halat, Çin, üreticiler, fabrika, toptan ucuz
Sorgulama