Asma köprü teknolojisi

Beton, kule gücünü ulaştıktan sonra kule çelik destek ana kablo saddles kaldırma kaldırma donanımları ile sürekli iterek Jack yüklü ana kuleye kurulum ana kablo saddles inşaat İnşaat, ana kablo saddles katın altında ana kulenin tepesinde gömülü inşaat tamamlandıktan sonra.

Sırasıyla her yan eyer yüzeyi ile boyuna ve enine orta noktasının Boyalı Kulesi, nitelikli Split eyer tam olarak işaret konumda gerektirir. Temiz pamuk atık ile eyer yastık PTFE sayfasının alt yüzeyinde silecek.

Kaldırma sistemi hakkında 500px kulenin tepesine yukarıda asılı Yükaldırma Jack eyer, sırasıyla, araba Asansör sistemi çeviri eyer ve doğrudan yerden eyer vücut için kullanılan. Dağıtmak ve tasarım pozisyon üst katında el zincir vinç eyer vücut yardımı ile düşüyor. Dikey gerektirir ve yanal sapma olduğunu daha az 5mm, köşe yüksekliği 2 mm'den daha küçük veya ve tasarım gereksinimlerini karşılamak.

L ana kablo saddles-önyargı

Üst braketi reaksiyon kuvvetlerinden Vale her iki tarafta da tasarım ana kablo saddles itme önyargı pozisyonun yükleyin.

Kablo (set) yükleme sunan

Nedeniyle kablo birim yükleme emirdir Xia için sipariş yüklemesinin Shang ve toplu kablo eyer (ayarlar) iki kullanılır için yarısı yapısını, yazın, ana kablo montaj Qian, özgün toplu olarak eyer (ayarlar) konumu yükleme alt ve üst iki yarısı kablo yazın geçici toplu kablo setleri, tüm ana kablo kal montajı tamamlanmış Hou, yükleme geçici bildirilen hoop yıkım geçici toplu kablo setleri , yükleme resmi toplu kablo eyer (ayarlar).