Çelik halat denetim geçiş oranı % 90 ve elektrikli aletler!

Nantong şehir, Jiangsu Province, Çin Bürosu kalite ve teknik gözetim il muayene sonuçları görüntüleme, ürün örnekleme ve çelik halat, %93.6 elektrikli araç olup olmadığını denetler duyurdu ve %94.4 için ulusal denetim ve spot check geliştirilmiş oranı geçen geçen yıla göre.

Nantong şehir teller ve belirli sayıda işletmeler ve üretim ölçeği ile güç araçları sanayi biri olarak. Bunlar arasında ülkenin yaklaşık % 70'için geçerli kanıt yaklaşık 130 işletmeler, çoğunlukla küçük ve orta ölçekli işletmelerin çelik halat çıkış hesapları. Kurumsal Kalite yönetim düzeyinde, personel ve düşük kapasiteli, yüksek ürün kalitesi ve yeteneği gelişmekte olan yeni çeşitler ve kısıtlamaları tarafından ve bir ölçüde kalitesini etkileyen ürün görünürlük ve rekabet içinde belgili tanımlık endüstri. Güç araç üreticileri ile daha--dan 100'den fazla, sadece 195 zorunlu sertifikasyon 20'den fazla İşletmeleri (iptal, iptal veya askıya alma diğer) belgesinin geçerlilik. Ünlü yabancı markalar ile karşılaştırıldığında bu adli tıp ürünleri geniş boşluk, ürün kalite istikrar, rekabet açıkça yetersiz.

Yükseltme Nantong çelik halat ve genel kalite düzeyini ürünlerin elektrikli araç için teşvik plaka sanayi sağlık hızlı gelişme, bu yıl yilai, kalite cezaevi Konseyi artış vardır kez düzenlenen konu konferans, Kılavuzu destek çalışmalarının iki büyük tabak Sektöründen Nantong kurumsal çağırdı geliştirmek ve dikkat konu sorumluluk bilinci ve ürünleri kalite bilinci ve yasal düzenlemelere bilinç, Danışma belgesi danışmanlık için davet edilen kalite teknoloji uzmanları , yardım etmek cidden analiz nedenlerle ve uygulama rectification ölçü bulmak ve izlemek ürünleri gözden geçir, tam oyun kamu hizmeti platformu rolü, çelik halat kontrol Merkezi'ni kullanın, elektrikli araç test ürün proses kontrol, kalite kontrol ve diğer teknik destek yerleştirme otomatik il Merkezi Kurumsal. Bu arada, Nantong şehir kalite denetim gözetim yoğunluğunu değildi Ayrıca artış ile başa çıkmak nitelikli, şimdiye kadar araştırıldı ve çelik halat ürünleri gözetim ve muayene ile nitelenmemiş idari ceza durumlarda 4 ele Bürosu.