Çelik halat Merkezi boyundan 2 ride halkı yol düşer

Sabah binmek kesilmesine ip boyun aşağı, bedensel yaralanma. Dün, o Qiugui mi kaza mahalline bir hastane yatağında yalan, hala musallat.

21 saat 5'te sabah, o bir elektrikli araba kuzeyden güneye yol köprüden sürme Huangzhou longwangshan toplumda yaşayan Qiugui, hızlı, deneysel Okulu, ön, aniden duygu boyun biraz, sonra Doppler düştü ve araba bir bütün olarak bir uyuşukluk içinde o bir hastane yatağında uyandım.

Öğle saatlerinde, gazetecilere olay yerine geldi, biraz daha kalın ip gövde yan tarafında asılı bulundu. Bu yolun hangi tarafından bobin tel halat derler ama neden yere düştü bilmiyorum. Tarih Saat 3'de sabah, bir adam bir motosiklet sürme oldu ve birkaç metre uzaklıkta tahmin atılmış yaralandı. Saat 5'de o Qiugui yere. İp daire daha sonra gövde yan tarafında asılı insanlar tarafından kabul edildi.

Hala o Qiugui uğrak bir hastane yatağında yalan kaza mahalline düşünün. Gazeteciler onun bariz izleri ve kızarıklık boynunda gördüm. Ağrı nedeniyle, o su içip hala değiştiremiyor. Onun sağ gözü, bir şey görmek için Masa Tenisi gibi şişme. Elleri ve ayakları da, hemen tüm vücudu taşımak için zarar. Qiugui kaza amnezi bir durumda kaldıktan sonra bu dedi ve tedavi sadece sonra uyandım. Hızı sayesinde değil hızlı, değil daha ciddi sonuçları olduğunu söyledi.