Konut Asansör halat daha büyük ihtiyacı var!

Hızlanma kentleşme sürecinin ile gelecekte, Çin'in Asansör pazarı çok önemli. Veri göstermek asansörler, merdivenler için konut talebi dikkate almaz ve hammadde talep, evler yaklaşık %62 hakkında diğer ofis binaları, hava alanları, demiryolu taşımacılığı, oteller, alışveriş merkezleri ve diğer kamu binaları, dikey merdivenler ve merdiven mevcut yapısı ile birlikte yaklaşık 9:1, konut Asansör pazarı potansiyel olarak çok büyük, asansörler için toplam talebin % yüzde 60.

Makro-Emlak ama gayrimenkul kontrolünü etkisi altında geliştirme hala artıyor ve özellikle konut yatırım bina ağır kalır rağmen. Ocak 2013 Eylül, Milli Emlak Yatırım 6.112 trilyon yuan, nominal büyüme %19,7 (%19,7) fiyat faktörler reel olarak düşüldükten ile karşılaştırıldığında, Ağustos Ocak büyüme oranı 0,4 oranında arttı. Konut yatırım 4.1979 trilyon yuan, %19,5, % 0,3 büyüme, yatırım gayrimenkul geliştirme %68.7 payı artış.

Buna ek olarak, veri bunu göstermek 2013 ~ 2020 yıl, bileşik yıllık büyüme oranı kentsel konut %5 için toplam talebin ~ % 7, bu nedenle, Asansör talep alan konut alanlarında sürekli bir büyüme kalır..